فهرست مطالب

نسخه پرو اینشات اپلیکیشن ادیت فیلم و عکس برای پلتفرم تلفن‌های هوشمند است که برای سیستم‌عامل‌های iOS و Android طراحی‌شده. این اپلیکیشن موبایل قابلیت های مختلف بسیار زیادی را برای ادیت و ایجاد فیلم ‌ها و تصاویر عرضه می ‌کند. امکاناتی همچون کات، چینش، جلوه ‌های ویدیویی، افزودن موزیک، جلوه‌ های صدا، جلوه‌ های گوناگون و افزار های ادیت تصویر. این اپلیکشن همین طور قابلیت‌ هایی برای ایجاد فیلم‌های ویژه اینستاگرام ، تیک‌تاک و دیگر شبکه‌ های اجتماعی هم دارد.  inshot به شما این توانایی را می‌دهد تا ویدیوهای با کیفیت ساخته و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. می‌خواهید ترفندهای اینشات را یاد بگیرید مقاله آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ را تا انتها بخوانید.

 • استفاده از جلوه های فیلتر و فیلتر های رنگی

در ویرایشگر فیلم نسخه پرو اینشات می‌توانید از جلوه‌های فیلتر و فیلترهای رنگی گوناگون برای زیبایی فیلم‌های خود استفاده کنید. جلوه ‌های آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ کمک می‌ کند تا افکت‌های بخصوصی به فیلم بدهید. این حاوی ساختار روشنایی، کنتراست، اشباع رنگ، و ساختار دیگر است که می‌توانید بر روی فیلم‌ های خود اضافه کنید. همینطور شما می‌توانید از فیلترهای رنگی گوناگونی که نرم افزار در اختیارتان گذاشته برای تغییر کامل ظاهر فیلم استفاده کنید. می‌توان به عنوان نمونه از انواع فیلتر های موجود در اپلیکیشن به فیلترهای سیاه و سفید، سینمایی، رترو اشاره کرد. از منوی ادیت اینشات می‌توانید به به این افزارها دست یابید و فیلم خود را به طور دلخواه ادیت کنید.

 • با جلوه های متنی متن ویدیو ها را جذاب کنید

جلوه‌های متنی در نسخه پرو اینشات می‌توانند به ویدیوهای شما افکت‌های خاصی بدهند و زیبایی آن را دو چندان کند. برای این که جلوه های متنی به ویدیو خود در اپلیکشن اینشات اضافه کنید باید روند زیر را طی کنید.

 1. ویدیویی که می‌خواهید روی آن‌افکت آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ را بزنید را باز کنید. و سپس آیکنی که روی آن حرف ( T ) حک شده را کلیک کنید تا جعبه متن ظاهر شود.
 2. پس از جملاتی که مد نظر داشتید را تایپ و به ویدیو اضافه کردید باید متن را انتخاب کنید. سپس می توانید رنگ کلمات و رنگ پس زمینه و سایه ای و فریم های متحرک برای آن انتخاب کنید.
 3. پس از اینکه تنظیمات را انجام دادید می‌ توانید روی دکمه تایید کلیک کنید و از آن export بگیرید.
 •  استفاده از جلوه های انیمیشنی برای زیبا تر کردن ویدیو

جلوه‌های انیمیشنی در اپلیکیشن inshot، قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد تا ویدیو های خود را جذاب تر بسازید. با دانلود نسخه پرو اینشات از آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ شما به جلوه‌های بیشتری دست‌می‌یابید.

 1. جا به جایی انیمیشنی : از این جابه جایی بیشتر از یک صحنه به صحنه دیگر رفتن استفاده می‌شود. و با انیمیشن‌ هایی متحرکی همراه هستند که این افکت ها‌ی تغییر را به صورت محدودی خیلی نرم می ‌کنند.
 2. متن‌های انیمیشنی: شما می‌ توانید متن‌ هایی را به فیلم‌های خود اضافه کنید که با حرکت انیمیشنی همراه باشند. به عنوان مثال برای این انیمیشن ها می توان به انیمیشن های شکلک ها‌، عنوان ها و شرح‌ها اشاره کرد.
 3. استیکر های انیمیشنی: این استیکر ها بیشتر عکس های کوچکی هستند که با حرکت در فیلم پدیدار می ‌شوند.
 • از جلوه های صوتی برای جذاب کردن صدای ویدیو استفاده کنید

در نسخه پرو اینشات شما می‌ توانید جلوه‌ های صدای گوناگون را برای زیبا کردن فیلم های خود ایجاد نمایید. این جلوه‌ها می‌ توانند دارای موزیک بک گراند، جلوه های صوتی، و حتی رکورد صدا با میکروفن دستگاه شما باشند. برای اضافه کردن جلوه صوتی آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ به ویدیو مراحل زیر را طی‌کنید.

 1. اول یکی از ویدیو های خود را در نرم افزار اینشات وارد کرده سپس روی آیکن audio کلیک کنید.
 2. حال برای شما بخش جدیدی باز شده و شما می‌توانید از این بخش موسیقی را به ویدیو اضافه کنید.
 3. پس از اینکه تنظیمات موسیقی را برروی ویدیو اعمال کردید روی دکمه Done کلیک کنید و از آن خروجی‌بگیرید.
 • از ترنزیشن ها یا جلوه های متقاطع برای زیبا کردن ویدیوها استفاده کنید

در نسخه پرو اینشات، جلوه ‌های متقاطع به شما اجازه می‌دهند تا فیلم‌های خود را با جلوه‌های ترنزیشن زیبا کنید. برای اضافه کردن جلوه‌های ترنزیشن آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ باید مراحل زیر را طی کنید.

 1. ویدیو را در اینشات باز کنید و صحنه‌های دلخواه را به ترتیب بچینید و روی آیکون Transition کلیک کنید.
 2. حال می‌توانید از تمامی مجموعه ترنزیشن‌ های موجود در نرم افزار اینشات برای جذاب تر کردن ویدیو استفاده نمایید. شما می ‌توانید تصمیم بگیرید در چه زمانی آنها به ویدیو اعمال شوند سپس می‌توانید روی دکمه تایید کلیک کنید. شما با این ترنزیشن‌ها می‌توانید ویدیوهای جذابی ایجاد کرده و به مخاطبین پیج اینستاگرام یا کانال یوتیوب خود نشان دهید.
 • استفاده از جلوه تغییر سرعت برای ضبط ویدیو های اسلو موشن

در نسخه پرو اینشات، می ‌توانید با استفاده از جلوه ی تغییر سرعت، سرعت ویدیو های خود را تغییر دهید. این‌قابلیت اجازه می‌دهد تا ویدیوهای آژانس تولید محتوا و تبلیغاتی در اصفهان وارنا مارکتینگ به آرامی یا تندی پخش شود. برای این که جلوه تغییر سرعت به ویدیو در نرم افزار اینشات اضافه کنید باید مراحل زیر را طی کنید.

 1. ویدیویی که تصمیم دارید سرعت آن را کم کنید در اینشات باز کرده و بدنبال آیکون تغییر سرعت بگردید.
 2. با انتخاب جلوه تغییر سرعت می ‌توانید سرعت ویدیو خود را به میزانی که مد نظر دارید تغییر دهید.